Adolf Kaufmann
(1848-1916) Umkreis/circle Frühlingslandschaft mit Gänsen, Öl auf HOlz, 59 x 78 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
18.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Adolf Kaufmann
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 14.02. - 18.02.2014 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.930,- -
Vyvolávací cena: