Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Tiefer Winter, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 61 x 92 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
18.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.02.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 14.02. - 18.02.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,- -
Cena:
EUR 1.520,-