Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

A. L. Terni

A. L. Terni - Bilder Varia

(Italien um 1880) Südliche Ansicht, signert A. L. Terni, Öl auf Leinwand, 68 x 55 cm, gerahmt, Krakelees, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

A. L. Terni

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 18.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.02. - 18.02.2014