Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 119

Hans Beletz *

Hans Beletz * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(geb. 1954 Graz, Teilnahme an der Salzburger Sommerakademie, meist Landschaftsaquarelle) "Toskana", signiert, datiert H Beletz 93, Tusche/Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 21 x 30,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

03.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Beletz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.02. - 03.03.2014