Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 47

Walt Disney

Walt Disney - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Micki und Pluto", Druckgrafik in Farbe, in der Platte signiert, Stockgröße 18,5 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, ge rahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

03.03.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Walt Disney

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.02. - 03.03.2014