Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7208

Massiver Armsessel

, Ende 19. Jh., Weichholzgestell, geschweift gearbeitet, reich ornamental, figural und in Form von Blattranken beschnitzt, goldfarbig nachgefasst, Alters- und Gebrauchsspuren (MIN/PZ)

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

17.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Massiver Armsessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 17.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.02. - 17.02.2014