Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Joseph FLOCH *

Joseph FLOCH * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1895 - 1977 New York) - Umkreis "Landschaftsstudie" unten rechts bezeichnet: Floch, Öl auf Karton, 25 x 34,5 cm, Farbfehlstellen, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

20.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Joseph FLOCH *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.02. - 20.02.2014