Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Österreichischer Maler, 20. Jhdt.

Österreichischer Maler, 20. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Die Feste Hohensalzburg mit Untersberg über der Stadt Salzburg" Aquarell auf Karton, ca. 31,5 x 50 cm, verglast, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

20.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.02. - 20.02.2014