Čís. položky 138

Brillantbrosche

Weißgold 585, AltschliffBrillanten zus ca.0,8 ct, 10,6 g Brillant mit äußerem Merkmal Ware aus PrivatbesitzøG11

Expert: Klaus Gfrerer Klaus Gfrerer

21.02.2014 - 18:00

Vyvolávací cena:
EUR 780,-

Brillantbrosche

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.02.2014 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.02. - 20.02.2014

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.