Orientalische Flachwebe
durchgemusterter, Ursprungsland Persien "Iran" 67 x 57 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Orientalische Flachwebe
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.02. - 19.02.2014 |
Položky z jiných aukcí
- */gestempelt - Bestand Mexiko,
- Brillant Schmuckstein Anhänger