Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Um?ní a starožitnosti

Die Weinprobe, Öl auf Leinen auf Karton aufkaschiert 25 x 19,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 19.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 08.02. - 19.02.2014