Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Orientalischer Knüpfteppich

Orientalischer Knüpfteppich - Kunst, Antiquitäten und Möbel

mit Feldern gemusterter Fond roter Grund, 195 x 138 cm. Gebrauchsspuren, beschädigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Orientalischer Knüpfteppich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 19.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 08.02. - 19.02.2014