Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Kruzifix

Kruzifix - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Holz, Korpus geschnitz, gefasst, Viernageltypus, alpenländisch um 1800, Höhe 42 cm. Kreuzhöhe 88,5 cm Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.02.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Kruzifix

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 19.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 08.02. - 19.02.2014