Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Graben mit Pestsäule in Wien, Radierung in Farbe signiert Robert Kasimir 43 x 35 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.02. - 19.02.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: