Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7058

Collier,

Collier, - Antiquitäten

Bijoux Christian Dior, Henkel & Grosse, Pforzheim, Neusilber, vergoldet, Strass, Glasfluss, signiert Chr. Dior

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Collier,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 11.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.02. - 11.02.2014