Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7058

Brosche,

Brosche, - Antiquitäten

Boucher, Metall, vergoldet, Strass, Kunststoff, gemarkt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

11.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Brosche,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 11.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.02. - 11.02.2014