Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Moskauer Hostienteller,

Moskauer Hostienteller, - Antiquitäten

Silber, teilweise vergoldet, rund, Dm. 13,5 cm, Gewicht 190 g, Moskauer Kokoschnikkopfpunze 1896-1908,(Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Moskauer Hostienteller,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 11.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.02. - 11.02.2014