Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) Betitelt "Traum einer Jungfrau am Morgen", rechts oben signiert F. Aigner, aquarellierte Zeichnung, ca. 20 x 28 cm, Wechselrahmen
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
19.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 19.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.02. - 19.02.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-