Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Pollack*

Hans Pollack* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1891-1968) 2 Blätter "Stehende weibliche Akte", rechts unten monogrammiert HP, tlw. datiert 3/2 1953, Kohle/Farbkreide auf Papier, Blattgrößen ca. 44 x 30 cm und 70 x 50 cm, tlw. Passepartout, Blattränder etwas beschädigt (CW)

Provenienz: aus dem Familiennachlass

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

19.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans Pollack*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 19.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.02. - 19.02.2014