Loribaft, ca. 196 x 132 cm
Südpersien (Iran), 2. Hälfte 20. Jh., fein geknüpfter Stammesteppich mit Naturfarben gefärbt, in modern/rustikalem Design, bester Zustand, gereinigt
06.02.2018 - 16:04
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Loribaft, ca. 196 x 132 cm
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.02.2018 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Mabeperlen Ohrclips
- 2005 Château Pavie Macquin, Bordeaux, 94 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Objektiv ELMARIT 1:2,8/135