Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7012

Hinterglasbild, Gottvater,

Hinterglasbild, Gottvater, - Antiquitäten

Siebenbürgen, kräftige Farben, gerahmt 41 x 46 cm, 20. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

04.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hinterglasbild, Gottvater,

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 04.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2014