Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

Zeitungsleser in Korbsessel,

Zeitungsleser in Korbsessel, - Starožitnosti

Royal Doulton, Porzellan, farbig staffiert, Unterseite gemarkt, Höhe 18 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

04.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Zeitungsleser in Korbsessel,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 04.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.01. - 04.02.2014