Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

John Hammond Jones

John Hammond Jones - Obrazy

(tätig in London, ausgestellt 1828-1833) zugeschrieben/attributed Bildnis einer jungen Dame mit schwarzen Locken in braunem Kleid, Aquarell auf Elfenbein,9,5 x 8 cm, gerahmt, (Hu)

Artenschutz A

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.02.2014 - 16:00

Vyvolávací cena:

John Hammond Jones

Artenschutz A

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.02.2014 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.01. - 04.02.2014