Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Paul Weimann *

Paul Weimann * - Letní aukce

(1867-ca.1945) Winterlandschaft, signiert P. Weimann, Öl auf Leinwand, 78 x 121,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paul Weimann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013