Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Künstler, um 1890

Künstler, um 1890 - Letní aukce

Landschaft mit kleiner Industrieanlage, Öl auf Leinwand, ca. 73 x 100 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler, um 1890

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013