Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Heinrich Harder

Heinrich Harder - Letní aukce

(1858-ca. 1930) Heidelandschaft, signiert Harder, Öl auf Leinwand, 74,5 x 118 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Heinrich Harder

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013