Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Letní aukce

Heilige Familie mit Hl. Johannes Knaben und Heiligen, undeutlich signiert G. G.... leth, rückseitig alt bezeichnet, "kopiert nach Alessandro Marchesini (1664-1738)", Öl auf Leinwand, 98 x 58 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013