Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Gustav Seelos

Gustav Seelos - Letní aukce

(Bozen 1831-1911 Innsbruck) Gebirgslandschaft mit einer Klamm, signiert und datiert G. Seelos (1)869, Aquarell auf Papier,17 x 11,5 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 275,-
Vyvolávací cena:

Gustav Seelos

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013