Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Curt Schaeffer

Curt Schaeffer - Letní aukce

(Nürnberg, um 1890 "Nassauer Haus und der Tugendbrunnen in Nürnberg", betitelt, signiert und datiert Curt Schaeffer fec. (18)91, Aquarell auf Papier, 53 x 40 cm, Passep., gerahmt,(Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Curt Schaeffer

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013