Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler um 1800

Künstler um 1800 - Letní aukce

Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, 42 x 33 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1800

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013