Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Französische Schule

Französische Schule - Letní aukce

Bildnis einer Dame, Öl auf Holz, 62 x 52 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

14.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Französische Schule

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013