Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Schwingpendeluhr

Schwingpendeluhr - Um?ní a starožitnosti

Sog. Misterieuse, Federzugwerk, Emailzifferblatt, bezeichnet "J" Dame Metall bronziert, auf Sockel montiert, 20. Jh. Service wird empfohlen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

14.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Schwingpendeluhr

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 03.08. - 14.08.2013