Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

3 Hereke Seide im Konvolut,

3 Hereke Seide im Konvolut, - Um?ní, starožitnosti, šperky

Nordwestanatolien (Türkei), Mitte 20. Jh. a) ca. 46 x 34 cm, Gebetsmuster mit Metallbroschierung, guter Zustand, signiert, b) ca. 31 x 26 cm, Gebetsmuster, guter Zustand, signiert, c) ca. 29 x 23 cm, signiert, fleckig.

21.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

3 Hereke Seide im Konvolut,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.08. - 21.08.2013