Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Graz 1922-1986) "Eva", links unten signiert und datiert Augustiner 2.8.(19)84, aquarellierte Kohlezeichnung auf Papier, ca. 49 x 33 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Werner Augustiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.08. - 21.08.2013