Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Robert Angerhofer

Robert Angerhofer - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Hinterstoder 1895-1987 Linz) Ohne Titel, rechts unten monogrammiert RA, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 28 x 17 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Robert Angerhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.08. - 21.08.2013