Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anton Storch *

(Verona 1892-1979 Wien) - zugeschrieben Rückseite betitelt "Dachstein", links unten beschriftet Storch, Öl auf Karton, kaschiert, ca 36 x 42 cm, gerahmt, restauriert, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Storch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.08. - 21.08.2013