Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7063

Franz Liszt-Wandrelief,

Franz Liszt-Wandrelief, - Sommerauktion

Ernst Wahliss, Turn/Wien, Terrakotta, farbig staffiert, 53 x 42,5 cm, Pressmarke, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Liszt-Wandrelief,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2013