Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007 +

Rundes Medaillon

Rundes Medaillon - Sommerauktion

,Öl auf Blech, Mutter Anna lehrt Maria lesen, 13,5 cm, Ende 19. Jh., (Ki).

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Rundes Medaillon

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2013