Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Johann Holmstedt

Johann Holmstedt - Sommerauktion

(Schweden 1851-1929) Fjordlandschaft im Abendrot, signiert J. Holmstedt, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Johann Holmstedt

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2013