Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Ludwig Michalek *

Ludwig Michalek * - Letní aukce

(Temesvar 1859-1942 Wien) "Blick von der Villa Maaß auf Patsch und den Gletscherabluss der Stubaier in Tirol", laut rückseitigem Etikett betitelt, signiert und datiert Ludwig Michalek (19)37, Pastell auf Papier, 32 x 42 cm, gerahmt, (Sch)

Provenienz: Nachlass Ludwig Michalek.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Michalek *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2013