Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Johann Christian Brand

Johann Christian Brand - Letní aukce

(Wien 1722-1795) Umkreis Landschaft mit Wanderern und Vieh, Öl auf Leinwand, 38 x 48,5 cm, gerahmt, (GS)

Provenienz: Sammlung Pfatschbacher, Linz.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann Christian Brand

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2013