Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Anton (Tone) Fink *

Anton (Tone) Fink * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Schwarzenberg/Vorarlberg,1944 geb.) Betitelt "Vogelungeheuer", rechts unten signiert Tone Fink, nummeriert 71/120, Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 54 x 38 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Anton (Tone) Fink *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.07. - 07.08.2013