Christuskorpus
aus Holz geschnitzt, 3-Nagel-Typus, gefasst, tlw. abgeblättert, Scheitelhöhe ca. 60 cm, 20. Jh.
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.08.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christuskorpus
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.08.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.07. - 07.08.2013 |