Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Melonenmarkt", rechts unten undeutlich signiert, Collage/Öl auf Leinwand, ca. 51 x 41 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.07. - 07.08.2013