Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Ernst Balluf *

Ernst Balluf * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1921-2008) "Häuseransicht", rechts unten dem Passepartout signiert Ernst Balluf, nummeriert 93/499, Lithografie in Farbe, ca. 27 x 38 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

07.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 29.07. - 07.08.2013