Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7104

Christus als Auferstandener

Christus als Auferstandener - Sommerauktion

20. Jh., Lindenholz vollrund geschnitzt, monochrom gefasst, Höhe 160 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Christus als Auferstandener

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013