Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

J. Schmidt

J. Schmidt - Sommerauktion

(tätig in Prag um 1831) Die Kreuzabnahme (Grisaille), rückseitig signiert und datiert: ISchmidt (ligiert) pinxit/Prag 1831, Öl auf Leinwand, 104 x 66 cm, ungerahmt,

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

J. Schmidt

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013