Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Deutsche Schule um 1600

Deutsche Schule um 1600 - Sommerauktion

Christus das Kreuz tragend, Öl auf Holz, 64 x 48 cm, gerahmt,

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Deutsche Schule um 1600

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013