Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Friedrich Frank *

Friedrich Frank * - Sommerauktion

(Frankenmarkt 1871-1945 Werfen-Weng) Prag, Karlskirche und Veitsdache, signiert Friedrich Frank, Aquarell auf Papier, auf Karton kaschiert, 43 x 22 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Friedrich Frank *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013