Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Ernst Hawlicek

Ernst Hawlicek - Letní aukce

(Wien 1888-1938) Gebirgsbach, signiert Ernst Hawlicek, Aquarell auf Karton,19 x 28 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Hawlicek

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013